Сьогодні рашисти здійснили авіаційний обстріл з пусками керованих авіаційних бомб (КАБ) з літака тактичної авіації по території СУМЩИНИ…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 31 березня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 4 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 29 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська, Краснопільська, Великописарівська, Зноб-Новгородська громади.

Великописарівська громада: здійснено авіаційний обстріл з пусками керованих авіаційних бомб (КАБ) з літака тактичної авіації (3 вибухи).

Зноб-Новгородська громада: ворог бив з артилерії (5 вибухів).

Краснопільська громада: 5 мін скинули росіяни на територію громади.

Хотінська громада: зафіксовано артилерійський обстріл (САУ) (16 вибухів).

На Сумщині поліцейські документують наслідки ворожих обстрілів

Упродовж минулої доби російські війська вкотре обстрілювали територію області. Загалом зафіксовано 297 ударів.

У результаті обстрілів пошкоджено чотири приватних житлових будинків, господарчу споруду розподільчий газопровід та лінії електропередач.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни.

На СУМЩИНІ рашисти вперше застосувала проти УКРАЇНИ важку авіабомбу ОДАБ-1500… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11918-na-sumshchyni-rashysty-vpershe-zastosuvala-proty-ukrayiny-vazhku-aviabombu-odab-1500

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.