На СУМЩИНІ рашисти вперше застосувала проти УКРАЇНИ важку авіабомбу ОДАБ-1500…

Як зазначає експерт Юліан Рьопке, повідомив BILD, після удару ОДАБ-1500 у небі піднялася хмара диму заввишки 1 км.

Він додав, що об'ємно-детонувальна авіаційна бомба (ОДАБ) – це термобаричний снаряд часів СРСР, який приблизно за 10 метрів до влучення в ціль випускає горючу рідину у вигляді аерозолю і підпалює його.

ОДАБ-500/1000/1500: об'ємно-детоновані авіабомби для ураження живої сили та техніки, площа впливу до 300-500 кв. м, тиск до 120 атмосфер.

ОДАБ-500/1000/1500 – це об'ємно-детоновані авіабомби, які є різновидом фугасних бомб. Вони призначені для ураження фугасною дією живої сили та легкоуразливої техніки. Також застосовуються для розмінування місцевості. Площа ефективного впливу бомби ОДАБ-500 – до 300 квадратних метрів, де тиск сягає від 90 до 120 атмосфер, а в тротиловому еквіваленті питома потужність близько 1 тонни. У ОДАБ-1500 площа ефективного впливу – 500 квадратних метрів.

Зауважимо, що нині російські окупанти постійно атакують СУМЩИНУ, влаштувавши цілодобовий терор цивільного населення по прикордонній смузі з використанням авіаційних бомб з універсальним модулем планування та корекції…

Сьогоднішніх ночі та ранку на СУМЩИНІ зафіксовано 32 вибухи… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11916-sohodnishnikh-nochi-ta-ranku-na-sumshchyni-zafiksovano-32-vybukhy

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.