Під час сьогоднішнього авіаційного удару ФАБ рашистами по громаді на СУМЩИНІ одна людина загинула, ще одна поранена…

Один загиблий та один поранений у Великописарівській громаді внаслідок авіаційного удару ФАБ росіянами, повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Пошкоджені нежитлова будівля, магазин, будинок культури, бібліотека, центр культурних послуг, відділення лікарні, дитячий садочок, 15 приватних домоволодінь, багатоповерховий будинок, газопровід».

За повідомленням ОВА, у Сумській області дуже важка ситуація:

«Прикордонні райони вирівнюють із землею ФАБами, КАБами, артилерією. Через роботу арти люди майже не виходять із підвалів.

За добу може бути до 500 прильотів.

Деякі села виглядають уже як Мар'їнка та Бахмут.

Хвилин 50 назад був приліт ФАБ500 у передмісті Сум».

У СУМСЬКІЙ ОВА підтверджено ракетний удар по місту КОНОТОП ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11882-u-sumskiy-ova-pidtverdzheno-raketnyi-udar-po-mistu-konotop

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.