Через масові пошкодження мереж та будинків від газопостачання відключено селище на СУМЩИНІ…

Сумська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» повідомила:

«Через масові пошкодження мереж та будинків від газопостачання відключено смт Велика Писарівка Охтирського району. Без газу – 1 375 наших споживачів.

Фахівці Сумської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» зроблять все можливе, аби локалізувати та ліквідувати наслідки обстрілів».

На СУМЩИНІ правоохоронці евакуюють дітей з прикордоння в безпечні місця… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/11869-na-sumshchini-pravookhorontsi-evakuyuyut-ditej-z-prikordonnya-v-bezpechni-mistsya

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.