Не стало ОЛЕКСАНДРА ЗАЇКИ, Героя із СУМЩИНИ, який 2 роки захищав від окупантів рідну УКРАЇНУ…

НЕДРИГАЙЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА повідомила:

«І знову сумна звістка сколихнула Недригайлівську громаду

14 березня 2024 року раптово обірвалося життя чудової людини, справжнього патріота та Захисника України Олександра ЗАЇКИ.

ЗАЇКА Олександр Григорович народився 18 серпня 1965 року в селі Засулля Недригайлівського району.

У 1980 році закінчив Недригайлівську середню школу, у 1989 році – відділення агрономії Маловисторопського радгоспу-технікуму.

З травня 1984 року по травень 1986 року проходив строкову військову службу.

З 1986 року розпочалася його трудова діяльність на різних посадах підприємств та організацій.

З 1986 року по 1987 рік обіймав посаду старшого агронома технолога на Тернівському цукровому заводі та був робітником на Недригайлівському хлібзаводі.

З 1987 року по 1997 працював на Дніпропетровській трикотажній фабриці, Івано-Франківському заводі «Промприбор», з 1993 року по 1997 року – інкасатором у відділенні Недригайлівського Ощадбанку, пізніше – працівником на Коровинському цегельному заводі.

З 2001 року по 2012 прийнятий на роботу тесляра в «Недригайлівський агролісгосп», з 2016 по 2018 роки обіймав посаду підсобного робітника ФОП ФЕДИНА.

З червня 2019 року став невід’ємною частиною колективу КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля» на посаді підсобного робітника.

За час своєї роботи проявив себе як добросовісний, відповідальний, старанний працівник, який активно долучався до культурно-мистецького життя громади: був учасником аматорських колективів центру культури і дозвілля, охоче приймав участь у різноманітних фестивалях, конкурсах області та селища.

Олександр разом з дружиною Мирославою виростили і виховали доньку та дочекалися онучка.

З початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, не роздумуючи і не вагаючись у березні 2022 року вступив до лав Збройних Сил України.

Олександр ЗАЇКА помер під час виконання завдань з ремонту та відновлення військової техніки.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Героя!

Розділяємо біль тяжкої втрати!

Про дату та час прощання буде повідомлено додатково».

ТАРАС БАЗАРНИЙ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11853-taras-bazarnyy-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.