ТАРАС БАЗАРНИЙ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

КОНОТОПСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«Конотопська земля втрачає кращих синів...

Чергове сумне сповіщення надійшло до нашої громади про загибель Захисника, уродженця Конотопа, Тараса БАЗАРНОГО, який мужньо захищав Україну на Донеччині і трагічно загинув 12 березня від отриманих травм внаслідок мінометно-артилерійського обстрілу.

Про дату та час зустрічі кортежу з тілом Захисника та прощання з Героєм повідомимо згодом.

Співчуття рідним та близьким загиблого.

Вічна Пам`ять і вічна Слава Герою».

Сьогодні пообіді рашисти скинули авіабомбу на території громади на СУМЩИНІ: з 1 по 3 поверх зруйноване приміщення УКРПОШТИ, редакція газети зазнала значних пошкоджень… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11852-sohodni-poobidi-rashysty-skynuly-aviabombu-na-terytorii-hromady-na-sumshchyni-z-1-po-3-poverkh-zruinovane-prymishchennia-ukrposhty-redaktsiia-hazety-zaznala-znachnykh-poshkodzhen

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.