З МИКОЛОЮ БАБИЧЕМ, Героєм із СУМЩИНИ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ, попрощаються 15 березня 2024 року…

КОНОТОПСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«ПРОЩАННЯ ІЗ ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ

У п’ятницю, 15 березня, у Соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбудеться прощання із загиблим у російсько-українській війні Героєм, стрільцем відділення патрульного взводу, солдатом строкової військової служби Миколою БАБИЧЕМ.

Час прощання: 11:00 год.

Військовослужбовець Микола Вячеславович Бабич загинув 7 квітня 2022 року у Маріуполі на під час виконання бойового завдання, даючи відсіч збройній агресії російських окупантів.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Сьогодні, 14 березня, наш земляк на щиті повертається додому. Час заїзду кортежу з тілом Захисника, для організації коридору пошани, буде повідомлено пізніше.

Співчуття рідним та близьким загиблого.

Вічна і Світла пам'ять Герою!»

ЮРІЙ ШИШКА, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11838-yuriy-shyshka-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zaakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.