Сьогодні рашисти атакували «шахедами» 4 міста на СУМЩИНІ, також атакували 2 міста ракетами в області…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сьогодні, 14 березня ворог атакував безпілотними літальними апаратами типу «Шахед» цивільну інфраструктуру чотирьох міст Сумщини: Сум, Шостки, Тростянця та Білопілля.

Також було здійснено ракетні удари по Шостці та Тростянцю.

На місцях прильотів працюють аварійно-рятувальні служби.

Наслідки ударів уточнюються.

Будьте уважні та обережні і під час сигналу повітряної тривоги завжди спускайтеся в укриття».

Ворог веде інформаційну боротьбу, знищуючи українське мовлення: рашисти завдали ракетно-авіаційних ударів по радіотехнічних об'єктах СУМЩИНИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11844-voroh-vede-informatsiinu-borotbu-znyshchuiuchy-ukrainske-movlennia-rashysty-zavdaly-raketno-aviatsiinykh-udariv-po-radiotekhnichnykh-obiektakh-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.