Під час сьогоднішнього обстрілу рашистами території СУМЩИНИ загинув 54-річний чоловік, поранено 2 жінок…

За процесуального керівництва Охтирської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднані з умисним убивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

За даними слідства сьогодні, 13 березня 2024 року, близько 14 години, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, ворог здійснив мінометний обстріл цивільної інфраструктури Великописарівської громади Охтирського району.

Внаслідок атаки окупантів загинув 54-річний цивільний чоловік, дві жінки отримали поранення.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями фіксують наслідки обстрілу.

У подальшому матеріали кримінального провадження будуть передані до УСБУ в Сумській області, повідомили в Сумській обласній прокуратурі.

У місті СУМИ з-під завалів деблоковано тіло ще однієї загиблої людини: під завалими ще можуть перебувати люди… (відео) ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/11840-u-misti-sumy-z-pid-zavaliv-deblokovano-tilo-shche-odniiei-zahybloi-liudyny-pid-zavalymy-shche-mozhut-perebuvaty-liudy-video

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.