АНДРІЙ МОЗГОВИЙ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«Громадо! Зупинимось…схилимо голови…

Солдат АНДРІЙ ЛЕОНІДОВИЧ МОЗГОВИЙ (15.01.1984 – 10.03.2024) загинув, стримуючи російських окупантів

Піхотинець Андрій Мозговий воював на Бахмутському напрямку. 40-річний глухівчанин був надійною опорою для побратимів, бо саме таким – відповідальним і роботящим – його знають у Глухові.

Повістку отримав у липні цього року, і як гідний громадянин пішов захищати Батьківщину. Після навчання був на Харківському напрямку, потім – на Донеччині. Загинув, підірвавшись на міні у районі населеного пункту Роздолівка.

У мирному житті Андрій Мозговий був будівельником, саме таку професію він обрав.

Свого часу він закінчив школу №4, агротехнічний коледж, працював на різних підприємствах. Але весь час його робота була пов’язана із фізичною працею, виготовленням певної продукції. Вдома, за словами рідних, він постійно щось будував, планував, покращував.

Тепер усі його рідні і близькі у скорботі. З найближчих – один старий батько.

Розділяємо скорботу з ними.

Чи можна звикнути до повідомлень про загибель наших захисників? Ні, кожне – наче важкий тягар…

Глухівська громада з великим сумом зустріла ще одне сповіщення про загибель у бою земляка. Ще один захисник навічно залишився відданим присязі.

росія продовжує вбивати, мета рашистів – знищити українців як націю, а Україну – як державу.

Не пробачимо кремлівським окупантам нічого.

З російськими окупантами воюють вірні сини і доньки України. Андрій МОЗГОВИЙ – воїн, герой, патріот.

Дякуємо йому за хоробрість, відданість Україні.

Похорон відбудеться днями, як тільки тіло загиблого доставлять до рідного міста.

Пам’ятатимемо наших героїв».

По території СУМЩИНИ минулої доби та нинішніх ночі і ранку рашисти нанесли понад 400 ударів: поранено дітей та їх матір, пошкоджено 24 приватні та 4 багатоквартирні житлові будинки, 6 приватних автомобілів, будівлю школи та лікарні… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11836-po-terytorii-sumshchyny-mynuloi-doby-ta-nynishnikh-nochi-i-ranku-rashysty-nanesly-ponad-400-udariv-poraneno-ditei-ta-ikh-matir-poshkodzheno-24-pryvatni-ta-4-bahatokvartyrni-zhytlovi-budynky-6-pryvatnykh-avtomobiliv-budivliu-shkoly-ta-likarni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.