Сьогодні вночі в небі над СУМЩИНОЮ знищено 2 рашистських «шахеди»…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«У небі над Сумщиною в ніч на 13 березня Силами протиповітряної оборони області було знищено 2 ворожих БпЛА типу «Шахед».

Дякуємо нашим Захисникам неба!

Слава Україні!»

Сьогодні вночі СУМИ були атаковані рашистськими «шахедами», відбулось влучання у багатоквартирний житловий будинок: 15 квартир зруйновано… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11834-sohodni-vnochi-sumy-buly-atakovani-rashystskymy-shakhedamy-vidbulos-vluchannia-u-bahatokvartyrnyi-zhytlovyi-budynok-15-kvartyr-zruinovano

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.