МАКСИМА ПІМЕНКОВА, гранатометника, Героя із СУМЩИНИ, сьогодні провели в останню путь (відео)…

Сьогодні, 12 березня 2024 року, в Сумах попрощались із загиблим бійцем Максимом Піменковим…

Опівдні труну з тілом полеглого привезли в Храм Георгія Переможця, пише Суспільне https://suspilne.media/.

Військовослужбовець Антон прийшов віддати шану товаришу і бойовому побратиму.

«Ми з ним познайомились десь із початку війни, плюс мінус тижні два-три. Ми в ТРО були, потрапили в ЗСУ і разом служили… І в Бахмуті були», – розповів товариш загиблого Антон.

«Побратим мого сина і зятя. Вони були в одному відділенні, пів року провели в окопах під Бахмутом разом. Хороший хлопець», – розказала знайома захисника Галина Обозна.

«З самого початку і пів року ми з ним провели там… Потім він залишився, а мене перевели в інший підрозділ. Запам’ятався веселим завжди, завжди рішучий, завжди робив свою роботу. На жаль… Таких Героїв шкода втрачати, нехай спочиває з миром», – сказав командир Максима Піменкова Дмитро.

Солдат Максим Піменков служив у спеціальній роті і був гранатометником. Загинув 2 березня під час виконання бойового завдання в Покровському районі на Донеччині.

Поховали Максима Піменкова на Ново-Центральному Баранівському кладовищі.

Йому назавжди залишиться 34 роки…

АНДРІЯ КАМИЛОВА, Героя із СУМЩИНИ, сьогодні провели в останню путь… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11806-andriya-kamylova-heroia-iz-sumshchyny-sohodni-provely-v-ostanniu-put

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.