Громади СУМЩИНИ росіяни атакували ракетами, авіабомбами, скидали ВОГ і міни: пошкоджено 4 приватні житлові будинки, господарчу споруду, трактор та гараж…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 11 березня 2024

Уночі та зранку росіяни здійснили 9 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 52 вибухи. Обстрілів зазнали Краснопільська, Новослобідська, Есманьська, Середино-Будська громади.

Краснопільська громада: ворог бив з мінометів (4 вибухи) та РСЗВ (38 вибухів).

Новослобідська громада: здійснено артобстріл (2 вибухи).

Есманьська громада: зафіксовано мінометні обстріли (7 вибухів).

Середино-Будська громада: здійснено авіаудар РБК-500 (1 вибух).

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 10 березня 2024

Протягом дня росіяни 32 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 184 вибухи. Обстрілів зазнали Юнаківська, Хотінська, Білопільська, Миропільська, Краснопільська, Великописарівська, Новослобідська, Шалигинська, Есманьська, Середино-Будська громади.

Миропільська громада: ворог бив з мінометів (16 вибухів) та артилерії (2 вибухи).

Великописарівська громада: здійснено артилерійські обстріли (31 вибух), ракетний удар (2 вибухи), обстріли РСЗВ (23 вибухи), авіаудар КАБ (3 вибухи), мінометний обстріл (4 вибухи) та авіаудар FPV дроном (2 вибухи).

Краснопільська громада: зафіксовано мінометні обстріли (3 вибухи), артилерійський обстріл (3 вибухи).

Хотінська громада: росіяни били з мінометів (4 вибухи).

Середино-Будська громада: 24 міни скинув ворог на територію громади.

Есманьська громада: здійснено авіаудар РБК-500 (1 вибух). Також здійснено артилерійський обстріл (2 вибухи).

Білопільська громада: були удар FPV дроном (1 вибух), мінометний обстріл (2 вибухи), обстріл з АГС (15 вибухів) та артобстріл (6 вибухів).

Юнаківська громада: росіяни вдарили з мінометів (2 вибухи), також відбулося скидання ВОГ з БПЛА (1 вибух) та авіаудар FPV дроном (1 вибух).

Новослобідська громада: зафіксовано обстріл РСЗВ (13 вибухів) та артилерійський обстріл (12 вибухів).

Шалигинська громада: ворог бив з артилерії (11 вибухів).

ПОЛІЦІЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ повідомила:

«Слідчі продовжують документувати наслідки воєнних злочинів окупантів на Сумщині

Упродовж минулої доби військові рф обстрілювали територію області. Загалом зафіксовано 194 удари.

Внаслідок обстрілів пошкоджено чотири приватні житлові будинки, господарчу споруду, трактор та гараж.

На місцях подій працювали слідчо-оперативні групи, експерти та вибухотехніки.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

Протягом минулої доби та нинішніх ночі й ранку на території СУМЩИНИ зафіксовано понад 250 вибухів… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11820-protyagom-minuloji-dobi-ta-ninyshchnikh-nochi-j-ranku-na-teritoriji-sumshchini-zafiksovano-ponad-250-vibukhiv

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.