Погода на СУМЩИНІ з 10 по 12 березня 2024 року: хмарно з проясненнями, без опадів і з опадами…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

Погода на СУМЩИНІ з 7 по 9 березня 2024 року: хмарно з проясненнями, похолодає… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11795-pohoda-na-sumshchyni-z-6-po-9-bereznia-2024-roku-khmarno-z-proiasnenniamy-pokholodaie

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», 10 берзня 2024 року погоду визначатиме поле підвищеного атмосферного тиску: хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Вітер змінних напрямків сягатиме 3-8 м/с. Температура повітря складатиме вночі 0°..-5°, вдень -1°..+4°, по м.Суми вночі -2°..-4°, вдень 0°..+2°.

11 березня 2024 року буде мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер південно-східний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря складатиме вночі -2°..-7°, вдень 0°..+5°.

12 березня 2024 року: хмарно з проясненнями, вночі невеликий сніг, мокрий сніг, вдень опади (дощ та мокрий сніг). Вітер південно-східній сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі -1°..-6°, вдень +1°..+6°.

На СУМЩИНІ залишається загроза російських диверсійних груп… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11817-na-sumshchyni-zalyshaietsia-zahroza-rosiiskykh-dyversiinykh-hrup

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.