У СУМАХ під час атаки російськими «шахедами» постраждав об’єкт критичної інфраструктури…

Нині ліквідовують наслідки ворожої атаки «шахедів» в ніч на 6 березня.

«На місці прильотів працюють фахівці департаменту інфраструктури міста, добровольчі формування, волонтери. Садочки й школи функціонують у штатному режимі. В садочку, де внаслідок удару пошкоджено вікна, працюватимуть чергові групи. Було завдано декілька ударів, один – по об’єкту критичної інфраструктури, два – по цивільних об’єктах. Постраждалим надається допомога, фіксуються пошкодження. Всі, кому потрібна допомога, можуть звернутися до представників штабу, які працюють на місцях прильотів», – повідомив в. о. Сумського міського голови Артем Кобзар..

У СУМАХ від атаки рашистськими «шахедів», за попередньою інформацією, семеро постраждалих: серед поранених дитина, пошкоджено 11 багатоквартирних будинків, будівлю дошкільного навчального закладу, близько 20 приватних автомобілів… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11787-u-sumakh-vid-ataky-rashystskymy-shakhediv-za-poperednoiu-informatsiieiu-semero-postrazhdalykh-sered-poranenykh-dytyna-poshkodzheno-11-bahatokvartyrnykh-budynkakh-budivliu-doshkilnoho-navchalnoho-zakladu-blyzko-20-pryvatnykh-avtomobiliv

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.