У СУМАХ від атаки рашистськими «шахедами», за попередньою інформацією, семеро постраждалих: серед поранених дитина, пошкоджено 11 багатоквартирних будинків, будівлю дошкільного навчального закладу, близько 20 приватних автомобілів…

За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, 6 березня 2024 року близько 1 год ночі, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, ворог атакував трьома БпЛА типу «Shahed» цивільні обʼєкти м. Суми.

Унаслідок атаки окупантів пошкоджено помешкання громадян в 11 багатоквартирних будинках та будівлю дошкільного навчального закладу.

Також пошкоджено близько 20 приватних автомобілів. За медичною допомогою звернулися 7 осіб, серед поранених 10-річний хлопчик.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки обстрілів. Досудове розслідування здійснюється слідчими Управління Служби безпеки України в Сумській області, повідомили в обласній прокуратурі.

Сьогодні вночі СУМИ атакували рашистські «шахеди»… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11786-sohodni-vnochi-sumy-atakuvaly-rashystski-shakhedy

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.