СЕРГІЙ ГОЛУБЧЕНКО, молодший сержант, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, у бою за Україну, її свободу і незалежність – 1.03.2024 року при виконанні бойового наказу загинув СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ ГОЛУБЧЕНКО – 1992 року народження, молодший сержант.

Церемонія прощання (відспівування) відбудеться в Охтирці завтра, 6 березня.

Щирі співчуття рідним, близьким, побратимам…

Вічна пам’ять і слава Герою України!»

На території СУМЩИНИ рашисти розкидають касетні бомби… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11783-na-terytorii-sumshchyny-rashysty-rozkydaiut-kasetni-bomby

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.