Сьогодні російські окупанти з території рф обстріляли цивільну інфраструктуру громади на СУМЩИНІ: пошкоджено навчальний заклад, дитячий садочок та понад 20 квартир місцевих жителів...

Як повідомила пресслужба Сумської обласної прокуратури, за процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства сьогодні, 4 березня 2024 року, близько 12 години дня, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, окупанти з території російської федерації з артилерії обстріляли цивільну інфраструктуру м. Середина-Буда Шосткинського району.

У результаті обстрілу пошкоджено навчальний заклад, дитячий садочок та понад 20 квартир місцевих жителів.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями фіксують наслідки обстрілу.

У подальшому матеріали кримінального провадження будуть передані до УСБУ в Сумській області,

ОЛЕКСАНДРА ЖОГЛА, Героя із СУМЩИНИ, 5 березня 2024 року проведуть у останню путь… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11780-oleksandra-zhohla-heroia-iz-sumshchyny-6-bereznia-2024-roku-provedut-u-ostanniu-put

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.