ОЛЕКСАНДРА ЖОГЛА, Героя із СУМЩИНИ, 5 березня 2024 року проведуть у останню путь…

Про це повідомив сайт Новини Краснопільщини https://krasnews.com.ua/:

«5 березня в Краснопіллі поховають Героя Олександра Жогло, який вважався зниклим безвісти

Жорстока війна забрала життя ще одного воїна-захисника України. Військовослужбовець Олександр Віталійович Жогло, 1993 року народження, який вважався зниклим безвісти, загинув під час виконання бойового завдання. Завтра, 5 березня, жителі Краснопільщини проведуть його в останню путь

У липні 2022 року Олександр Жогло став на захист рідної країни, він виконував бойові завдання у Донецькій області. Однак зник.

Майже 9 місяців пошуків, які мужньо переживала родина Олександра, закінчилися гіркою звісткою. Нещодавно рідні отримали офіційне підтвердження того, що він, вірний військовій присязі, загинув 17 липня 2023 року, під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Бахмут, Донецької області.

Завтра, 5 березня, відбудеться церемонія прощання із загиблим Героєм

Зустріч кортежу з тілом померлого очікується 05 березня 2024 року орієнтовно о10:00 на в’їзді у с. Самотоївка, далі прямує додому до Героя в с. Михайлівське через селище Краснопілля орієнтовно о 10:30, де з 11:00 до 12:00 відслужать заупокійну панахиду.

Поховання загиблого відбудеться в селищі Краснопілля на Алеї Героїв центрального кладовища.

Просимо всіх долучитися до вшанувань загиблого Героя, створити живий коридор орієнтовно о 12:20 і гідно зустріти та провести в останню путь.

Із пекучим сумом та гірким болем висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам Героя».

АНДРІЙ ГАРБУЗОВ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11779-andriy-harbuzov-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.