АНДРІЙ АРБУЗОВ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

ПУТИВЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА повздорила:

«Чорна звістка надійшла з фронту. Страшне сповіщення отримала родина Андрія Олександровича Арбузова…

Мужній воїн, справжній захисник, чітко усвідомлював, що війна – це виклик долі, перевірка на мужність і відвагу, на безмежну любов до своєї Батьківщини.

З початком повномасштабного вторгнення Андрій без вагань став на захист Путивльщини. Дороги війни привели його на Донеччину, де разом із побратимами виборював для нас кожен день спокою.

З новою трагічною звісткою біль від втрат стає більш пекучим.

Щиро співчуваємо рідним і близьким загиблого, плачемо в спільній тузі разом з ними та розділяємо біль від непоправної втрати.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Вічна слава й пам’ять Андрію.

Пам’ятаймо, якою ціною дається нам перемога.

Про рух траурного кортежу, час і місце поховання Андрія Арбузова буде повідомлено додатково».

ІВАН СКРИПЦОВ, Герой із СУМЩИНИ, віддав своє життя, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11778-ivan-skryptsov-heroi-iz-sumshchyny-viddav-svoie-zhyttia-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.