ІВАН СКРИПЦОВ, Герой із СУМЩИНИ, віддав своє життя, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

СВЕСЬКА СЕЛИЩНА РАДА повідомила:

«І ЗНОВУ СУМНА ЗВІСТКА, І ЗНОВУ ПЕКУЧИЙ БІЛЬ...

З великим сумом і глибоким смутком повідомляємо, що наша громада втратила ще одного Героя, 29.02.2024 року помер наш земляк, уродженець селища Свеса, Скрипцов Іван Іванович, 18.03.1988 року народження.

Із початком повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини до лав Десантно-штурмових військ ЗСУ. Боронив суверенітет держави на південному та східному напрямку.

Всі друзі і рідні згадують загиблого з великим теплом: доброзичливий, надійний, з почуттям відповідальності.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя, розділяємо біль непоправної втрати та схиляємо голову в скорботі. Нехай Господь допоможе пережити біль непоправної втрати!

Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях».

У неділю, 3 березня 2024 року, на СУМЩИНІ проведуть на вічний спочинок Героя, молодшого лейтенанта ОЛЕКСІЯ ДЕНИСЕНКА… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11764-u-nediliu-3-bereznia-2024-roku-na-sumshchyni-provedut-na-vichnyi-spochynok-heroia-molodshoho-leitenanta-oleksiya-denysenka#google_vignette

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.