Працівники ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ у ході оперативних заходів виявили схрон боєприпасів, обладнаний військовими рф поблизу кордону на СУМЩИНІ…

За оперативною інформацією, він призначався для ДРГ ворога, які були нейтралізовані Силами оборони України під час деокупації території Сумської області.

У замаскованому в лісосмузі сховищі зберігалось майже сорок протитанкових мін, 10 саморобних вибухових пристроїв, два гранатометних постріли та два ящики з патронами калібру 14,5 мм.

Після проведення експертизи, вилучені боєприпаси будуть передані на потреби Сил оборони. Зброя, приготовлена ворогом для диверсій, буде працювати проти нього та очищатиме українську землю від окупантів.

Кримінальне провадження за фактом знахідки розслідує ГУНП в Сумській області, повідомили в ДБР.

Бійці 117 окремої бригади територіальної оборони знищили ворожу техніку, яка рила окопи на прикордонні СУМЩИНИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11762-biitsi-117-okremoi-bryhady-terytorialnoi-oborony-znyshchyly-vorozhu-tekhniku-iaka-ryla-okopy-na-prykordonni-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.