Протягом минулої доби і сьогоднішніх ночі та ранку на території СУМЩИНИ зафіксовано 160 ворожих ударів: пошкоджено 11 приватних будинків, 3 багатоповерхівки, 2 господарчі споруди, 2 гаражі, лікарню, вантажний та легковий автомобілі, пилораму…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 4 березня 2024

Уночі та зранку росіяни здійснили 5 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 15 вибухів. Обстрілів зазнали Великописарівська, Есманьська, Зноб-Новгородська громади.

Великописарівська громада: здійснено скидання авіабомб КАБ (2 вибухи).

Есманьська громада: ворог бив з мінометів (1 вибух) та ствольної артилерії (9 вибухів). Крім того, був обстріл зі стрілецької зброї.

Зноб-Новгородська громада: зафіксовано 3 вибухи з міномету.

ПОЛІЦІЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ повідомила:

«Правоохоронці Сумщини продовжують документувати наслідки ворожих обстрілів

Протягом минулої доби окупанти обстріляли населені пункти Сумської області. Загалом нараховано 155 ударів.

Внаслідок обстрілів пошкоджено 11 приватних будинків, 3 багатоповерхівки, 2 господарчі споруди, 2 гаражі, лікарню, вантажний та легковий автомобілі, також відбулось займання пилорами.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст.438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

Сьогодні рашисти по громаді СУМЩИНИ ударили фугасними авіабомбами… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11775-sohodni-rashysty-po-hromadi-sumshchyny-udaryly-fuhasnymy-aviabombamy

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.