Сьогодні рашисти по громаді СУМЩИНИ ударили фугасними авіабомбами…

Сьогодні, 3 березня 2024 року, близько 01години 30 хвилини рашисти ударила двома фугасними авіабомбами по Дружбівській громаді.

Снаряди влучили за кілька метрів від будинків місцевих жителів.

Жертв та поранених немає, повідомив кореспондент Суспільного з місця події.

Рятувальники та комунальники допомагають місцевим перекривати вікна плівкою та відновлювати дахи.

На СУМЩИНІ загинув Герой-захисник СЕРГІЙ ТРИШКАЛЮК… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11769-na-sumshchyni-zahynuv-heroi-zakhysnyk-serhiy-tryshkalyuk

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.