У неділю, 3 березня 2024 року, на СУМЩИНІ проведуть на вічний спочинок Героя, молодшого лейтенанта ОЛЕКСІЯ ДЕНИСЕНКА…

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«Навічно в пам’яті сумчан: Олексій Денисенко

У неділю, 3 березня, сумчани проведуть на вічний спочинок молодшого лейтенанта Олексія Денисенка.

Захисник України загинув 27 лютого, виконуючи бойові завдання в Донецькій області.

Йому назавжди залишиться 38 років.

У неділю, 3 березня, о 12:00 воїна відспівають у Свято-Георгіївському храмі (вул. Збройних Сил України, 7), а о 13:15 поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища.

Керівництво Сумської МТГ і Сумської МВА, депутатський корпус і виконком висловлюють щирі співчуття рідним і близьким загиблого.

Вічна пам'ять! Вічна слава!»

20 FPV-дронів отримали бійці спеціальних підрозділів поліції СУМЩИНИ для виконання бойових завдань… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11763-20-fpv-droniv-otrymaly-biitsi-spetsialnykh-pidrozdiliv-politsii-sumshchyny-dlia-vykonannia-boiovykh-zavdan

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.