Протягом минулої доби і сьогоднішніх ночі та ранку на території СУМЩИНИ зафіксовано 210 вибухів: поранено людину, пошкоджено 3 приватних будинки, господарчу споруду та приміщення підприємства…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 1 березня 2024

Уночі та зранку росіяни здійснили 7 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 16 вибухів. Обстрілів зазнали Білопільська, Краснопільська, Глухівська, Дружбівська та Середино-Будська громади.

Білопільська громада: ворог бив з мінометів (5 вибухів).

Краснопільська громада: здійснено обстріл зі ствольної артилерії (2 вибухи).

Глухівська громада: зафіксовано з літака скидання авіаційних бомб КАБ (2 вибухи).

Дружбівська громада: здійснено з літака скидання авіаційних бомб КАБ (3 вибухи).

Середино-Будська громада: росіяни вдарили з мінометів (2 вибухи) та артилерії (2 вибухи).

Поліція Сумської області повідомила:

«Поліція документує наслідки обстрілів Сумщини військами рф

Протягом минулої доби окупанти обстріляли населені пункти Сумської області. Загалом нараховано 194 удари.

Внаслідок обстрілів поранено одну цивільну особу, пошкоджено три приватних будинки, господарчу споруду та приміщення підприємства.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст.438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ повідомила про підозру російським генералам, які наказали замінувати «зерновий коридор» та обстрілювати українські енергооб’єкти… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/11754-sluzhba-bezpeky-ukrayiny-povidomyla-pro-pidozru-rosiiskym-heneralam-iaki-nakazaly-zaminuvaty-zernovyi-korydor-ta-obstriliuvaty-ukrainski-enerhoobiekty

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.