На СУМЩИНІ під час повторного російського ворожого обстрілу загинули двоє поліцейських, ще шестеро – у лікарні…

Відділ комунікації поліції Сумської області повідомив:

«Ворог підступно завдав удару, коли група слідчих проводила огляд місця події та фіксувала наслідки обстрілів, які були нанесені напередодні у с. Хотінь Сумського району…

На жаль, двоє правоохоронців загинули, їхні тіла дістали з-під завалів.

Несумісні із життям поранення отримала підполковник поліції Новик Оксана Володимирівна, начальник відділу розслідування злочинів, учинених в умовах збройного конфлікту, слідчого управління ГУНП в Сумській області.

Також смертельних ушкоджень зазнав підполковник поліції Юрко Олег Миколайович, заступник начальника відділення поліції № 4 (м. Суми) Сумського районного управління поліції – начальник слідчого відділення.

Шестеро інших правоохоронців отримали поранення, вони всі шпиталізовані.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким загиблих.

Це непоправна втрата для усієї поліцейської родини.

Колеги назавжди залишаться з нами в строю».

Сьогодні протягом дня росіяни здійснили 42 обстріли громад СУМЩИНИ. зафіксовано аж 204 вибухи: ворог бив з РСЗВ, гранатометів, мінометів, артилерії, танків, скидав НАРи, з безпілотників – боєприпаси ВОГ, атакував FPV-дронами… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11739-sohodni-protiahom-dnia-rosiiany-zdiisnyly-42-obstrily-hromad-sumshchyny-zafiksovano-azh-204-vybukhy-voroh-byv-z-rszv-hranatometiv-minometiv-artylerii-tankiv-skydav-nary-z-bezpilotnykiv-boieprypasy-voh-atakuvav-fpv-dronamy

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.