Сьогодні протягом дня росіяни здійснили 42 обстріли громад СУМЩИНИ, зафіксовано аж 204 вибухи: ворог бив з РСЗВ, гранатометів, мінометів, артилерії, танків, скидав НАРи, з безпілотників – боєприпаси ВОГ, атакував FPV-дронами...

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 28 лютого 2024

Протягом дня росіяни здійснили 42 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 204 вибухи. Обстрілів зазнали Юнаківська, Хотінська, Білопільська, Ворожбянська, Краснопільська, Великописарівська, Новослобідська, Есманьська, Середино-Будська, Зноб-Новгородська, Свеська громади.

Білопільська громада: ворог бив з мінометів (19 вибухів), артилерії (12 вибухів), танку (5 вибухів).

Свеська громада: здійснено пуск з реактивного літака ракет НАР (3 вибухи).

Юнаківська громада: зафіксовано скидання з БпЛА боєприпасів ВОГ (3 вибухи) та мінометний обстріл (7 вибухів).

Краснопільська громада: були мінометні обстріли (10 вибухів) та артобстріли (19 вибухів).

Есманьська громада: здійснено обстріл з автоматичної зброї, гранатомету (10 вибухів), міномету (2 вибухи).

Новослобідська громада: росіяни вдарили зі ствольної артилерії (24 вибухів), РСЗВ (20 вибухів) та мінометів (3 вибухи).

Ворожбянська громада: зафіксовано атаку 1 БПлА (1 вибух).

Великописарівська громада: 19 мін скинув ворог на територію громади. Також відбулася атака FPV-дрону (1 вибух).

Хотінська громада: здійснено удар FPV-дроном (1 вибух) та мінометні обстріли (24 вибухи).

Середино-Будська громада: росіяни вдарили з мінометів (9 вибухів) та артилерії (3 вибухи).

Зноб-Новгородська громада: зафіксовано мінометний обстріл (6 вибухів) та обстріл зі ствольної артилерії (3 вибухи).

Слідчі поліції документують наслідки чергових воєнних злочинів окупантів на СУМЩИНІ

Упродовж минулої доби військові рф знову атакували територію області. Загалом зафіксовано 295 ударів.

Внаслідок обстрілів загинули двоє правоохоронців, ще шість отримали різного ступеня тілесні ушкодження, крім того травмовано дві цивільні особи.

Пошкоджено 25 приватних житлових будинків, 1 багатоквартирний будинок, адміністративну будівлю міської ради, приміщення магазину, сільського клубу, складське приміщення фермерського господарства, сільськогосподарську техніку агрофірми. Також сталось загорання соняшника, що знаходився всередині ангару.

За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

Протягом попередньої доби та сьогоднішньої ночі російські вороги нанесли по території СУМЩИНИ майже 260 ударів з різних видів озброєння: загинув чоловік, поранено підлітка, пошкоджено 13 приватних житлових будинків та дві літні кухні… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11735-protiahom-poperednoi-doby-ta-sohodnishnoi-nochi-rosiiski-vorohy-nanesly-po-terytorii-sumshchyny-maizhe-260-udariv-z-riznykh-vydiv-ozbroiennia-zahynuv-cholovik-poraneno-pidlitka-poshkodzheno-13-pryvatnykh-zhytlovykh-budynkiv-ta-dvi-litni-kukhni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.