Протягом попередньої доби та сьогоднішньої ночі російські вороги нанесли по території СУМЩИНИ майже 260 ударів з різних видів озброєння: загинув чоловік, поранено підлітка, пошкоджено 13 приватних житлових будинків та дві літні кухні…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 18 лютого 2024

Уночі росіяни здійснили 5 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 25 вибухів з мінометів та артилерії. Обстрілів зазнали Краснопільська, Есманьська, Середино-Будська та Зноб-Новгородська громади.

Краснопільська громада: ворог бив з артилерії (11 вибухів) та міномету (1 вибух).

Зноб-Новгородська громада: з території рф здійснено мінометний обстріл (3 вибухи).

Середино-Будська громада: 8 мін скинули росіяни на територію громади.

Есманьська громада: зафіксовано мінометний обстріл (2 вибухи).

Крім того, у небі над Сумщиною в ніч на 18 лютого Силами протиповітряної оборони області було знищено 3 ворожих БПЛА типу «Шахед».

Поліція документує наслідки обстрілів Сумщини військами рф

Протягом минулої доби окупанти обстріляли населені пункти Сумської області. Загалом нараховано 253 удари.

Внаслідок обстрілів загинула цивільна особа, ще одна отримала поранення, також пошкоджено 13 приватних житлових будинків та дві літні кухні.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст.438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Сьогодні вночі в небі над СУМЩИНОЮ українські захисники знищили 3 ворожих «шахеди»… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11734-sohodni-vnochi-v-nebi-na-sumshchyni-ukrainski-zakhysnyky-znyshchyly-3-vorozhykh-shakhedy

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.