Сьогодні вночі в небі над СУМЩИНОЮ українські захисники знищили 3 ворожих «шахеди»…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«У небі над Сумщиною в ніч на 18 лютого Силами протиповітряної оборони області було знищено 3 ворожих БПЛА типу «шахед».

Дякуємо нашим Захисникам неба!

Слава Україні!»

Сьогодні вранці українські повітряні сили збили ще один ворожий літак Су-34, а ще «відмінусували» 12 «шахедів» та ракету Х-59… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/11733-sohodni-vrantsi-ukrainski-povitriani-syly-zbyly-shche-odyn-vorozhyi-litak-su-34-a-shche-vidminusuvaly-12-shakhediv-ta-raketu-kh-59

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.