Із АНДРІЄМ МІКУЛІНЦЕВИМ, Героєм із СУМЩИНИ, попрощаються 19 лютого 2024 року

Конотопська міська рада повідомила:

«ПРОЩАННЯ ІЗ ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ

У понеділок, 19 лютого, у Соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбудеться прощання зі старшим солдатом, командиром танка танкового взводу Андрієм МІКУЛІНЦЕВИМ.

Час прощання: 12:00 год.

Військовослужбовець Андрій Юрійович МІКУЛІНЦЕВ у травні 2022 року Указом Президента України був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Воїн помер 15 лютого 2024 року внаслідок травм, отриманих у результаті дорожньо-транспортної пригоди 12 лютого на Київщині.

Співчуття рідним та близьким померлого.

Вічна і Світла пам'ять Захиснику!»

МИКОЛА ХОРЄВ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11719-mykola-khoryev-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.