Сьогодні в обідню пору росіяни з міномета вдарили по громаді на СУМЩИНІ: попередньо, одна людина загинула та одна поранена…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Сьогодні, 17 лютого о 12 годині 45 хвилин, ворог з мінометів почав обстрілювати село у Хотінській громаді.

Зафіксовано 11 вибухів.

Попередньо, у результаті обстрілу один чоловік загинув, ще одна людина – зазнала поранень. Пошкоджено приватні будинки, будівля ферми.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого.

На місці працюють всі необхідні служби. Надається допомога постраждалим.

Бережіть себе, рідних та близьких.

Скористайтеся можливостями евакуації з 5-кілометрової прикордонної зони. Вичерпну інформацію можна дізнатись у керівництва громад та старостатів».

Сьогодні ПОВІТРЯНІ СИЛИ УКРАЇНИ знищили відразу три російські літаки: два винищувачі-бомбардувальники Су-34 та один винищувач Су-35… (відео) ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/11725-sohodni-povitryany-syly-ukrayiny-znyshchyly-vidrazu-try-rosiiski-litaky-dva-vynyshchuvachi-bombarduvalnyky-su-34-ta-odyn-vynyshchuvach-su-35-video

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.