МИКОЛА ХОРЄВ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

Сумська філія Сумського обласного центру зайнятості повідомила:

«Втрата… Втрата людини, яка уособлювала собою добро, надійність, скромність та відповідальність.

Микола Хорєв, який 17 років працював водієм Сумського міського центру зайнятості, віддав життя на фронті. Загинув, захищаючи нас з вами.

Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю мирної людини, яка стала Воїном…

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, розділяємо їхній біль, поділяємо горе.

Світла пам’ять… Вічний спокій Захиснику…»

АНДРІЙ ЛЕБІДЬ, старший солдат, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ: 14 лютого 2024 року Героя проведуть в останню путь… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11695-andriy-lebid-starshyi-soldat-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu-14-liutoho-2024-roku-heroia-provedut-v-ostanniu-put

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.