Українські розвідники спалили російську РЛС, яка моніторила повітряний простір над СУМЩИНОЮ…

ГУР МО України повідомило:

«Розвідники спалили російську РЛС, яка моніторила повітря над Сумщиною

13 лютого спецпризначенці групи ГУР МО України «Гуси-9» завдали ударів по російській станції радіолокації «Каста-2Е2» в районі російсько-українського кордону.

«Каста-2Е2» – рухома трикоординатна РЛС дециметрового діапазону кругового огляду, призначена для: контролю повітряного простору;

визначення координат;

розпізнавання повітряних цілей.

Вказана станція здатна виявляти об’єкти на гранично малих висотах, визначати їхні трасові характеристики та передавати координати й параметри руху цілі на систему управління ППО.

Дальність виявлення – до 150 км.

Внаслідок вогневого ураження російська «Каста-2Е2» виведена з ладу, а обслуга РЛС зазнала втрат.

До удару українських розвідників радіолокаційний комплекс ворога здійснював моніторинг повітря над Харківською і Сумською областями України, а також над бєлгородською та, ймовірно, курською та воронезькою областями рф, повідомили в ГУР МО».

Протягом попередньої доби та сьогоднішньої ночі рашисти нанесли 75 ударів по території СУМЩИНИ: пошкоджено приватний житловий будинок, приміщення двох адміністративних будівель, ліцей, магазин та два приватних авто… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11706-protiahom-poperednoi-doby-ta-sohodnishnoi-nochi-nanesly-75-udariv-po-terytorii-sumshchyny-poshkodzheno-pryvatnyi-zhytlovyi-budynok-prymishchennia-dvokh-administratyvnykh-budivel-litsei-mahazyn-ta-dva-pryvatnykh-avto

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.