Протягом попередньої доби та сьогоднішньої ночі рашисти нанесли 75 ударів по території СУМЩИНИ: пошкоджено приватний житловий будинок, приміщення двох адміністративних будівель, ліцей, магазин та два приватних авто…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 15 лютого 2024

Вночі росіяни здійснили 3 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 7 вибухів. Обстрілів зазнали Краснопільська та Шалигинська громади.

Краснопільська громада: ворог бив з артилерії (5 вибухів).

Шалигинська громада: 2 міни скинули росіяни на територію громади.

Поліція документує наслідки обстрілів Сумщини військами рф

Протягом минулої доби окупанти обстріляли населені пункти Сумської області. Загалом нараховано 72 удари.

Внаслідок обстрілів пошкоджено приватний житловий будинок, приміщення двох адміністративних будівель, ліцей, магазин та два приватних авто.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст.438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Повітряні сили ЗСУ та Сили оборони сьогодні вночі та зранку знищили 13 ракет з 26, запущених рф на територію УКРАЇНИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/11705-povitriani-syly-zsu-ta-syly-oborony-vnochi-ta-zranku-15-liutoho-2024-roku-znyshchyly-13-raket-z-26-zapushchenykh-rf-na-terytoriiu-ukrayiny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.