Упродовж минулої доби російські війська 26 разів обстріляли територію СУМЩИНИ, нинішньої ночі – двічі: пошкоджено 4 домогосподарства, трактор та інше сільськогосподарське обладнання…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 12 лютого 2024

Вночі росіяни здійснили 2 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 4 вибухи з мінометів. Обстрілів зазнали Краснопільська та Новослобідська громади.

На Сумщині поліцейські документують наслідки чергових обстрілів з боку країни-агресора

Упродовж минулої доби російські війська 26 разів обстріляли територію області. Загалом зафіксовано 171 удар.

У результаті обстрілів пошкоджено чотири домогосподарства, один трактор та інше сільськогосподарське обладнання.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

ВОЛОДИМИР ПОНИРКО, Герой із СУМШИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11687-volodymyr-ponyrko-heroi-iz-sumshyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.