ВОЛОДИМИР ПОНИРКО, Герой із СУМШИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

БЕРЕЗІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА повідомила:

«Знову в жалобі Березівська громада.

Віддано та мужньо захищаючи рідну Україну від ворога, під час виконання бойового завдання загинув житель Берези Володимир Миколайович Понирко.

Прощання з Героєм відбудеться сьогодні.

Вічний спокій душі та слава воїну, який віддав життя за волю та незалежність України!»

ВІТАЛІЯ БІДНОГО, кулеметника-Героя із СУМЩИНИ, сьогодні провели в останню путь… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11686-vitaliya-bidnoho-kulemetnyka-heroia-iz-sumshchyny-sohodni-provely-v-ostanniu-put

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.