Погода на СУМЩИНІ з 11 по 13 лютого 2024 року: хмарно, опади, температура повітря підвищиться…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

Погода на СУМЩИНІ з 8 по 10 лютого 2024 року: температура повітря знизиться… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11664-pohoda-na-sumshchyni-z-8-po-10-liutoho-2024-roku-temperatura-povitria-znyzytsia

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», 11 лютого 2024 року погоду визначатиме теплий атмосферний фронт: хмарно, вночі сніг з переходом у дощ, слабка ожеледь, місцями налипання мокрого снігу, вдень невеликий дощ, місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-східний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря по області складатиме вночі 0°..-5°, вдень 0°..+5°, по м.Суми вночі 0°..-2°, вдень +1°..+3°.

12 лютого 2024 року буде хмарно, невеликий дощ, мряка, туман. Вітер південно-східний сягатиме 3-8 м/с. Температура повітря складатиме вночі 0°..+5°, вдень +4°..+9°.

13 лютого 2024 року: хмарно, невеликий дощ, мряка, місцями туман. Вітер південно-східний сягатиме 3-8 м/с. Температура повітря складатиме вночі +2°..+7°, вдень +5°..+10°.

Сьогодні вночі, попередньо, рашисти застосували запалювальні боєприпаси з фосфором та КАБи під час атак на громади СУМЩИНИ ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11679-sohodni-vnochi-poperedno-rashysty-zastosuvaly-zapaliuvalni-boieprypasy-z-fosforom-ta-kaby-pid-chas-atak-na-hromady-sumshchyny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.