ОЛЕКСАНДРА ЛІЖНИЧЕНКА, Героя із СУМЩИНИ, 11 лютого 2024 року проведуть в останню путь…

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«У неділю, 11 лютого, сумчани прощатимуться з військовиком Олександром Ліжниченком.

Воїн помер 5 лютого.

Наступного місяця йому мало виповнитись 55 років.

О 12:00 воїна відспівають у Свято-Георгіївському храмі (вул. Збройних Сил України, 7), а о 13:15 поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища, повідомили в мерії.

Вічна пам'ять! Вічна слава!»

За попередню добу та нинішні ніч та ранок росіяни здійснили понад 50 обстрілів території СУМЩИНИ: зафіксовано 274 вибухи… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11677-za-poperedniu-dobu-ta-nynishni-nich-ta-ranok-rosiiany-zdiisnyly-ponad-50-obstriliv-terytorii-sumshchyny-zafiksovano-274-vybukhy

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.