Протягом попередньої доби і нинішньої ночі росіяни обстрілювали територію СУМЩИНИ: зафіксовано понад 260 ударів…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 9 лютого 2024

Уночі росіяни здійснили 7 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 53 вибухи. Обстрілів зазнали Великописарівська, Путивльська, Есманьська, Середино-Будська громади.

Середино-Будська громада: ворог бив з РСЗВ (15 вибухів) та мінометів (6 вибухів).

Есманьська громада: здійснено мінометні обстріли (6 вибухів), кулеметний обстріл

Путивльська громада: зафіксовано мінометний обстріл (4 вибухів).

Великописарівська громада: 10 мін скинули росіяни на територію громади.

На Сумщині поліцейські документують наслідки обстрілів з боку рф

Упродовж минулої доби російські війська обстрілювали територію області. Загалом зафіксовано 258 ударів.

У результаті обстрілів пошкоджено два приватних домогосподарства.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Протягом минулої доби росіяни нанесли по території СУМЩИНИ 171 удар, сьогодні вночі зафіксовано 18 вибухів: пошкоджені приватний житловий будинок, ліцей, гараж та приватний автомобіль… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11665-protiahom-mynuloi-doby-rashysty-nanesly-po-terytorii-sumshchyny-171-udar-sohodni-vnochi-zafiksovano-18-vybukhiv-poshkodzheni-pryvatnyi-zhytlovyi-budynok-litsei-harazh-ta-pryvatnyi-avtomobil

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.