Протягом минулої доби рашисти нанесли по території СУМЩИНИ 171 удар, сьогодні вночі зафіксовано 18 вибухів: пошкоджені приватний житловий будинок, ліцей, гараж та приватний автомобіль…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 8 лютого 2024

Вночі росіяни здійснили 5 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 18 вибухів.

Обстрілів зазнали Великописарівська, Шалигинська, Есманьська, Дружбівська громади.

Великописарівська громада: ворог бив з мінометів (6 вибухів).

Шалигинська громада: здійснено артобстріл (6 вибухів).

Есманьська громада: зафіксовано обстріли з мінометів (4 вибухи).

Дружбівська громада: 2 міни скинули росіяни на територію громади (2 вибухи).

Поліція Сумщини документує наслідки обстрілів військами рф

Упродовж минулої доби війська рф відкривали вогонь по території області. Загалом зафіксовано 171 удар.

Внаслідок обстрілів пошкоджено приватний житловий будинок, ліцей, гараж та приватний автомобіль.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст.438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Протягом минулої доби по громадах СУМЩИНИ рашисти нанесли 103 удари з різних видів озброєння, нинішніх ночі та ранку територію області обстріляли 11 разів: поранено 38 річну жінку, пошкоджено приватне житло… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11659-protiahom-mynuloi-doby-po-hromadakh-sumshchyny-rashysty-nanesly-103-udary-z-riznykh-vydiv-ozbroiennia-nynishnikh-nochi-ta-ranku-terytoriiu-oblasti-obstrilialy-11-raziv-poraneno-38-richnu-zhinku-poshkodzheno-pryvatne-zhytlo

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.