Погода на СУМЩИНІ з 8 по 10 лютого 2024 року: температура повітря знизиться…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

Погода на СУМЩИНІ з 5 по 7 лютого 2024 року: хмарно, опади, на дорогах місцями ожеледиця… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11638-pohoda-na-sumshchyni-z-5-po-7-liutoho-2024-roku-khmarno-opady-na-dorohakh-mistsiamy-ozheledytsia

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», 8 лютого 2024 року погоду визначатиме вночі холодний атмосферний фронт, вдень малоградієнтне поле: буде хмарно, вночі невеликий дощ та мокрий сніг, вдень без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер вночі західний сягатиме 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с, вдень 3-8 м/с. Температура повітря по області сладатиме вночі -4°..+1°, вдень знизиться до -1°..-6°, по м.Суми вночі 0°..-2°, вдень -1°..-3°.

9 лютого 2024 року буде хмарно з проясненнями, вночі місцями невеликий сніг, вранці та вдень помірний сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер східний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря складатиме вночі -5°..-10°, вдень 0°..-5°.

10 лютого 2024 року: хмарно, часом опади (сніг, льодяний дощ), місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вітер східний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря складатиме вночі -4°..-9°, вдень -4°..+1°.

27-річний чоловік наніс своєму 25-річному товаришу декілька ударів ножем у груди (відео)… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/11662-27-richnyi-cholovik-nanis-svoiemu-25-richnomu-tovaryshu-dekilka-udariv-nozhem-u-hrudy-video

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.