МАКСИМ ГУЗЕНКО, народний депутат України: «Передали чергову автівку для виконання бойових завдань…»

Зауважимо, що МАКСИМ ГУЗЕНКО є депутатом Верховної Ради України по РОМЕНСЬКОМУ мажоритарному виборчому окрузі № 161 від партії «Слуга народу».

До складу округу входять Буринщина, Липоводолинщина, Недригайлівщина, частина Конотопщини, Роменщина та місто Ромни.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА розповідав, що МАКСИМ ГУЗЕНКО, народний депутат УКРАЇНИ, в партнерстві з БФ «Надія 2015» вже передали 13 автомобіль для ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9563-nedryhaylivska-likarnya-otrymaly-pry-spryianni-maksyma-huzenka-narodnoho-deputata-ukrayiny-henerator-potuzhnistiu-60-kvt

Вони постійно й регулярно допомагають бійцям, які захищають УКРАЇНУ від рашистів…

На своїй сторінці в Фейсбуці МАКСИМ ГУЗЕНКО повідомив:

«Чергова поїздка на Донбас. Відвідали хлопців з 27 бригади, які боронять нашу державу в Донецькій області. Передали чергову автівку для виконання бойових завдань. Безмажна шана та подяка всім захисникам України. Працюємо далі, на перемогу!»

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.