23-річний МИКОЛА СИДОРЕНКО, старший солдат, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«Втрачаємо цвіт нації у цій жорстокій війні…

Старший солдат СИДОРЕНКО Микола Геннадійович, 2000 року народження, оператор 2 протитанкового відділення 2 протитанкового взводу батареї протитанкових керованих ракет військової частини загинув 02.02.2024 року під час безпосередньої участі у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з агресією російської федерації проти України під час виконання бойового завдання.

Внаслідок ворожого мінометного обстрілу отримав поранення несумісні з життям.

Щирі співчуття рідним, близьким, побратимам солдата. Доземно вклоняємося родині відважного воїна та розділяємо тяжкий біль страшної втрати.

Церемонія прощання (відспівування) відбудеться завтра, 7 лютого, в місті Охтирка.

Вічна пам’ять та слава відважному захиснику України!»

Із Героєм ВЛАДИСЛАВОМ ПОЛОВИНКОМ, попрощаються 7 лютого 2024 року в місті КОНОТОП… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11647-iz-heroiem-vladyslavom-polovynkom-poproshchaiutsia-7-liutoho-2024-roku-v-misti-konotop

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.