Із Героєм ВЛАДИСЛАВОМ ПОЛОВИНКОМ, попрощаються 7 лютого 2024 року в місті КОНОТОП…

КОНОТОПСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«ПРОЩАННЯ ІЗ ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ

У середу, 07 лютого, в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбудеться прощання із померлим військовослужбовцем Владиславом ПОЛОВИНКОМ.

Час прощання 11:00 год.

Тяжка хвороба вбила нашого земляка, ПОЛОВИНКА Владислава Геннадійовича, 04.10.1979 р.н., який помер у госпіталі 3 лютого 2024 року.

Співчуття рідним та близьким...

Вічна і світла пам'ять Герою!»

КИРИЛО ДАРОВСЬКИХ, оператор групи стрілкової роти, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11642-kyrylo-darovskykh-operator-hrupy-strilkovoi-roty-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.