Один загиблий та двоє поранених: поліцейські СУМЩИНИ документують черговий злочин рф…

Сьогодні ввечері окупанти обстріляли місто Ворожбу, що на Білопільщині. На жаль, без жертв не обійшлось.

На місці працює слідчо-оперативна група та всі відповідні служби.

Ворог відкрив вогонь із реактивної системи залпового вогню по цивільній інфраструктурі. Внаслідок обстрілів загинув 40-річний чоловік. Ще двоє місцевих жителів отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.

На даний момент відомо, що у результаті завданих ударів пошкоджено декілька приватних домогосподарств, будівля трансформаторної підстанції та автомобіль.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Сьогодні ввечері рашисти з «Граду» гатонули по місту на СУМЩИНІ: одна людина загинула, є поранені, пошкоджені житлові будинки, електричні мережі, інтернет-зв'язок… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11645-sohodni-vvecheri-rashysty-z-hradu-hatonuly-po-mistu-na-sumshchyni-odna-liudyna-zahynula-ie-poraneni-poshkodzheni-zhytlovi-budynky-elektrychni-merezhi-internet-zviazok

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.