КИРИЛО ДАРОВСЬКИХ, оператор групи стрілкової роти, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

ПУТИВЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«Страшне сповіщення надійшло ще до однієї родини Путивльщини.

Наша громада втрачає найдорожчих синів України, молодь і цвіт нації. Обірвалося життя захисника з с.Руднєве Кирила ДАРОВСЬКИХ у боях на авдіївському напрямку 2 лютого 2024 року.

Мобілізований до лав Збройних Сил України, служив оператором групи стрілкової роти. Кирило ДАРОВСЬКИХ загинув, захищаючи Батьківщину та кожного з нас.

Важко загоїти в серці болючу рану, щирі співчуття родині та близьким з приводу непоправної та тяжкої втрати.

Нехай душа загиблого воїна знайде вічний спокій.

Про церемонію прощання з Кирилом ДАРОВСЬКИХ буде повідомлено додатково».

Сьогодні на Донеччині загинув 23-річний БОГДАН РЕМНЬОВ, навідник, Герой із СУМЩИНИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11630-sohodni-na-donechchyni-zahynuv-23-richnyi-bohdan-remnov-navidnyk-heroi-iz-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.