Погода на СУМЩИНІ з 5 по 7 лютого 2024 року: хмарно, опади, на дорогах місцями ожеледиця…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

Погода на СУМЩИНІ з 1 по 4 лютого 2024 року: хмарно з проясненнями, опади, на дорогах місцями ожеледиця… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11619-pohoda-na-sumshchyni-z-1-po-4-liutoho-2024-roku-khmarno-z-proiasnenniamy-opady-na-dorohakh-mistsiamy-ozheledytsia

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», 5 лютого 2024 року погоду визначатиме улоговина циклону та теплий атмосферний фронт циклону з північного сходу: хмарно, мокрий сніг та дощ, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер західний сягатиме 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура повітря по області складатиме вночі -2°..+3°, вдень 0°..+5°, по м.Суми вночі близько 0°, вдень +1°..+3°.

6 лютого 2024 року буде хмарно з проясненнями, вночі невеликий сніг, вдень місцями невеликий сніг, мокрий сніг, місцями з дощем, місцями хуртовина, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-західній сягатиме 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі -2°..-7°, вдень -2°..+3°.

7 лютого 2024 року: хмарно, вночі помірний мокрий сніг та дощ, слабка ожеледь, слабке налипання мокрого снігу, вдень невеликий дощ та мокрий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний сягатиме 7-12 м/с, вдень місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря складатиме вночі -1°..-6°, вдень +2°..+7°.

На СУМЩИНІ прикордонники знешкодили черговий FPV-дрон рашистів… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11637-na-sumshchyni-prykordonnyky-zneshkodyly-cherhovyi-fpv-dron-rashystiv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.