На СУМЩИНІ бійцями Сил територіальної оборони припинено чергову спробу рашистської ДРГ перетнути державний кордон України: затяжний, важкий бій тривав 1,5 години…

СЕРГІЙ НАЄВ, командувач об'єднаних сил ЗСУ, на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив:

«На Сумському напрямку бійцями Сил територіальної оборони, що боронять Північну операційну зону, припинено чергову спробу ворожої диверсійно-розвідувальної групи перетнути державний кордон України.

Вчора о 18:20 на підступах до Глухівської громади бійцями одного з опорних пунктів було помічено рух озброєної групи у складі десяти осіб.

Відразу українські бійці розпочали стрілецький бій та викликали протидиверсійні резерви зі складу свого батальйону.

Вже за кілька хвилин до бою приєдналися мінометники, щільно накриваючи вогнем місце зосередження ворожих сил.

Зазнавши втрат, ворог змінив тактику, розділившись на дві групи.

Одна з яких під прикриттям своєї артилерії здійснювала евакуацію тіл вбитих та поранених.

Друга група здійснила спробу обійти опорний пункт з бокового флангу.

Але на цей час до місця бою прибула контрдиверсійна група. Звитяжний бій тривав протягом півтори години. Завдяки вмілим діям оборонців Північного напрямку ворог був відкинутий далеко за межі українського кордону.

Низький уклін кожному українському воїну, який стоїть на захисті нашої незалежності й робить все можливе для того, щоб наблизити нашу славетну Перемогу.

Слава Україні!

Разом переможемо!»

За попередню добу та нинішню ніч рашисти обстріляли 6 громад СУМЩИНИ: зафіксовано 80 вибухів… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11634-za-poperedniu-dobu-ta-nynishniu-nich-rashysty-obstrilialy-6-hromad-sumshchyny-zafiksovano-80-vybukhiv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.