По громадах СУМЩИНИ рашисти гатили з мінометів, артилерії, реактивних систем залпового вогню, гелікоптерів та БПЛА: пошкоджено дитячий садок, приватне домоволодіння, будівлю приватного підприємства…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 3 лютого 2024

Вночі росіяни здійснили 3 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 22 вибухи з мінометів.

Обстрілів зазнали Хотінська (13 вибухів), Білопільська (4 вибухи) та Краснопільська (5 вибухів) громади».

Поліція Сумщини документує чергові військові злочини армії рф

За минулу добу зафіксовано 34 обстріли 25 населених пунктів Сумської області з території рф.

Загалом нараховано 125 ударів.

На щастя, минулося без жертв серед цивільного населення.

На місцях поліцейські документують наслідки та завдані збитки.

Ворог вів вогонь з мінометів, артилерії, реактивних систем залпового вогню, гелікоптерів та БПЛА по цивільній інфраструктурі.

У результаті завданих ударів пошкоджено дитячий садок, одне приватне домоволодіння, господарська будівля приватного підприємства.

За даним фактом відкриті кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

На СУМЩИНІ судитимуть чоловіка за вчинення розпусних дій щодо малолітніх та розповсюдження порнографії, у тому числі дитячої… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/11626-na-sumshchyni-sudytymut-cholovik-za-vchynennia-rozpusnykh-dii-shchodo-malolitnikh-ta-rozpovsiudzhennia-pornohrafii-u-tomu-chysli-dytiachoi

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.